Síň slávy

Síň slávy

Vítězové minulých ročníků:

20. ročník (2017)

To  je na vás!

 

19. ročník (2016, Křižanov)

a) Ranger Kids: 12. PH Rumburk (Toník Menčík, Honza Penc, Matěj Camfrla, Vendula Rottová, Jan Harašta, Marek Mikula)

b) Discovery Rangers: 26. PH Olomouc (Kuba Myška, Zuzka Myšková, Denis John, Megi Zejdová)

c) Adventure Rangers: 18. PH Brno 1 (Rút Červeňová, Nikolas Kokeš, Semir Arabo, Jakub Pernica)

 

18. ročník (2015, Křižanov)

a) Ranger Kids: 52. PH České Budějovice + 35. PH Praha + 44. PH Velké Meziříčí (Šimon Sobotka, Adam Bendík, Adéla Kadlecová, Jan Hejlek; Jára Lučan; Míša Balabánová )

b) Discovery Rangers: 26. PH Olomouc (Kuba Myška, Janča Zejdová, Tom Haderka, Gabo Paulík, Denis John)

c) Adventure Rangers: 18. PH Brno (Kuba Pernica, Marianne Troch, Lydie Pernicová)

 

17. ročník (2014, Křižanov)

a) Ranger Kids: 12. PH Rumburk + 4. PH Oldřichovice (Kuba Menčík, Toník Menčík, Honza Penc, Sebastián Charvát, Šimon Kaleta, Matyáš Motyka, Benjamín Skála)

b) Discovery Rangers: 26. PH Olomouc (Pája Myšková, Kuba Myška, Lucka Pinďáková, Janička Zejdová, Tom Haderka)

c) Adventure Rangers: 33. PH Jihlava 3 (Roman Pospíšil, Veronika Bobková, Matěj Šenkýř, Jan Čermák)

d) Royal Rangers (neoficiální): 25. PH Bystřice nad Pernštejnem (Pavel Svoboda, Honza Pečenka, Lída Novotná)

 

16. ročník (2013, Křižanov)

a) Ranger Kids: 27. PH Jihlava + 35. PH Praha (Petr Matula, Jakub Jelínek, Martin Horský, David Bergner, Ráchel Jungmannová)

b) Discovery Rangers: 2. PH Břeclav (Daniel Helešic, Vítek Dolák, Davídek Rattay, Šimon Helešic, Zdeňa Filka)

c) Adventure Rangers: 2. PH Břeclav + 9. PH Třinec-Sosna + 13. PH Uherský Brod (Karel Helešic, Adam Novák, Vojtěch Žikovič, Filip Novák)

d) Royal Rangers (neoficiální): 25. PH Bystřice nad Pernštejnem (Pavel Svoboda, Jan Pečenka, Ludmila Novotná)

 

15. ročník (2012, Křižanov)

a) Ranger Kids: 18. + 24. PH Brno (Ondra Šťastný, Jáchym Holeček, Gabča Hauptmanová, Eduard Rafael, Susanne Slováková)

b) Discovery Rangers: 18. PH Brno (Sedrik Arabo, Lydie Pernicová, Jakub Pernica, Mariane Troch, Zuzka Romanská

c) Adventure Rangers: 13. PH Uherský Brod + 20. PH Nedachlebice (Filip Novák, Adam Novák, Jakub Šiška, Robin Oswald)

d) Royal Rangers (neoficiální): 41. PH Zábřeh (Petr Ohlídal, Dana Pohanková, Alena Stehlíková)

 

14. ročník (2011, Meziříčko u Jihlavy)

a) Ranger Kids: 18. + 24. PH Brno (Matouš Hauptman, Semir Arabo, Jakub Pernica, Gabriela Hauptmanová, Eda Rafael, Zuzanka Slováková, Radek Žák)

b) Discovery Rangers: 2. PH Břeclav + 13. PH Uherský Brod (Kája Helešic, Daniel Helešic, Vítek Dolák, Zdeněk Filka, Robin Oswald)

c) Adventure Rangers: 20. PH Nedachlebice + 13. PH Uherský Brod (Filip Šiška, Petr Sláma, Filip Novák, Adam Novák, Vojta Hromádka)

d) Royal Rangers (neoficiální): 33. + 31. PH Jihlava (Libor Bobek, David Hajčiar, Jirka Urban)

 

13. ročník (2010, Meziříčko u Jihlavy)

a) Greenhorni: 2. PH Břeclav + 12. PH Rumburk (Daniel Helešic, Vítek Dolák, Šimon Helešic, David Rattay, Eliška Davidová, Daniel Novák)

b) Trappeři: 2. PH Břeclav + 13. PH Uherský Brod (Kája Helešic, Robin Oswald, Kuba Novák, Pepa Lakosil)

c) Rangeři: 13. PH Uherský Brod (Filip Novák, Adam Novák, Filip Šiška, Petr Sláma)

d) Junioři: ?

e) Royal Rangers: 41. PH Zábřeh (Peťa Ohlídal, Alča Stehlíková, Danka Pohanková)

 

12. ročník (2009, Meziříčko u Jihlavy)

a) Greenhorni: 26. PH Olomouc (Adámek Petrecký, Honzík Dvorský, Katuška Bráblíková, Sárinka Koňárková, Maruška Zejdová, Pavlínka Myšková)

b) Trappeři: 13. PH Uherský Brod + 20. PH Nedachlebice (Filip Novák, Adam Novák, Pavel Horký, Robin Oswald)

c) Rangeři: 7. PH Hodslavice (Hedvika Trčková, David Pavelka, Jana Reptová, Tom Mička)

d) Junioři: 12. PH Rumburk (Petr Pinďák, Roman Korenec, Honza Šimek jun.)

e) Royal Rangers: 13. PH Uherský Brod + 24. PH Brno (Bob Oswald, Karel Hasík, Pavel Kolář)

 

11. ročník (2008, Meziříčko u Jihlavy)

a) Greenhorni: 33. PH Jihlava + 35. PH Praha (Jan Čermák, Anežka Chlupáčková, Karolína Tomanová, Alena Rodová, Maruška Kobylková)

b) Trappeři: 13. PH Uherský Brod (Filip Novák, Adam Novák, Filip Šiška, Petr Sláma, Radovan Jelínek)

c) Rangeři: 26. PH Olomouc (Pája Bártík, Láďa Petrecký, Ewik Petrecká, Áďa Liolias)

d) Junioři: 8. PH Zlín + 26. PH Olomouc + 41. PH Zábřeh (Martina Šviráková, Ondra Bártík, Michal Ohlídal)

e) Royal Rangers: 18. PH Brno (Michal Apetauer, Josef Chovanec, Daniel Makovička)

 

10. ročník (2007, Meziříčko u Jihlavy)

a) Greenhorni: 13. PH Uherský Brod + 23. PH Zlín (Filip Novák, Adam Novák, Janinka Fiurášková, Daniel Nesrsta, Lukáš Machala)

b) Trappeři: 2. PH Břeclav (Anežka Kurialová, Terezka Doláková, Lenka Vrbová, Filip Průdek, Marek Čerešna)

c) Rangeři: Dobruška (Samuel, Marek, Pavlína)

d) Junioři: 26. PH Olomouc + 41. PH Zábřeh (Ondra Bartík, Radek Pluskal, Michal Ohlídal)

e) Royal Rangers: 12. PH Rumburk (Honza Šimek, Lukáš Vašát, Láďa Menčík)

 

9. ročník (2006, Meziříčko u Jihlavy) 

a) Greenhorni: 26. PH Olomouc+2. PH Břeclav (Marek Hecl, Libor Jandík, Beruška Pastrnková, Mirinka Stehlíková, Janička Königová, Jirka a Vojta Bolečkovi)

b) Trappeři: 24. PH Brno 2 (Michaela Sedláčková, Jakub Mészáros, Kateřina Rafaelová, Samuel Krištof)

c) Rangeři: 13. PH Uherský Brod (Marek Šiška, Dan Jurena, Lukáš Pakosta)

d) Junioři: 12. PH Rumburk (David Král, Dan Jahnel, Roman Korenec)

e) Royal Rangers: 24. PH Brno (Jan Mészáros, Pavel Kolář, Jiří Růža Růžička)

 

8. ročník (2005, Okluky u Prostějova)

a) Greenhorni: 35. PH Praha (Michal Potfaj, Matyáš Drda, Michal Takácz, Dan Bešta, Marek Kytka, Filip Kreuz)

b) Trappeři: 26. PH Olomouc (Pavel Bartík, Tomáš Dysmas, David Dvorský, Evča Petrecká, Barča Kukanová)

c) Rangeři: 26. PH Olomouc (Jirka Jarolím, Ondra Bartík, Michal Dvorský )

d) Junioři: 18. PH Brno (Daniel Makovička, Josef Chovanec, Michal Apetauer)

e) Royal Rangers: 12. PH Rumburk (Honza Šimek, Petr Pinďák, Bernar Petr)

 

7. ročník (2004, Černá Hora)

a) Greenhorni: 5. PH Třinec (Rosťa Cibulka, Šimon Krejčí, Michal Cibulka, Lukáš Horváth, David Sikora, Marek Broda)

b) Trappeři: 26. PH Olomouc (Pavel Bartík, David Dvorský, Láďa Petrecký, Martin Mikšovský, Petr Ohlídal)

c) Rangeři: 12. PH Rumburk (Anička Moldanová, Roman Koranec, Dan Jahnel, Leoš Novák)

d) Junioři: 18. PH Brno (Michal Apetauer, Daniel Makovička, Josef Chovanec)

e) Royal Rangers: 13. PH Mysločovice + Uherský Brod (Jenda Čep, Bob Oswald, Petr Pinďák, Jiří Krupka – George Párátko)

 

6. ročník (2003, Černá Hora)

a) Greenhorni: 4. PH Oldřichovice + 33. PH Jihlava (Gabriela Grygová, Markéta Matlochová, Marek Matloch, …)

b) Trappeři: 19. PH Příbram

c) Rangeři: 26. PH Olomouc (Lukáš Bartík, Ondra Bartík, Michal Dvorský, Michal Ohlídal)

d) Junioři & Royal Rangers: 13. PH Uherský Brod (Petr Pinďák, Jiří Šupina, Jan Čep)

 

5. ročník (2002, Spálenec u Vysokého Mýta)

a) Greenhorni: ?

b) Trappeři: 8. PH Zlín (Kristýna Nováková, Jitka Vondráková, Zuzka Šviráková, Michal Belka, J. Šimek)

c) Rangeři: 18. PH Brno (Michal Apetauer, Daniel Makovička, Josef Chovanec, Maxim Styx)

d) Royal Rangers: 4. PH Oldřichovice

 

4. ročník (2001, Spálenec u Vysokého Mýta)

a) Kategorie do 10 let: 4. PH Oldřichovice (Petr Cieslar, Jan Cupek, Radek Hus, Tomasz Rajca)

b) Kategorie 10–15 let: 8. PH Zlín (Filip Anselmi, Martina Borovičková, Tomáš Borovička, Míša Vondráková)

c) Kategorie nad 15 let: 4. PH Oldřichovice (David Gryga, Artur Haide, Lukáš Walach)

 

3. ročník (2000, Spálenec u Vysokého Mýta)

a) Kategorie do 10 let: 8. PH Zlín (Michal Belka, Jitka Vondráková, Míša Vondráková, Martina Šviráková, Zuzka Šviráková)

b) Kategorie 10–15 let: 8. PH Zlín (Filip Anselmi, Martina Borovičková, Tomáš Borovička)

c) Kategorie nad 15 let: 5. PH Třinec (Pavel Kadlubiec, Eva Kadlubcová-Pokludová, Martin Latocha)

 

2. ročník (1999, Vizovice)

a) Kategorie do 14 let: 4. PH Oldřichovice nebo 18. PH Brno

b) Kategorie 14–21 let: 4. PH Oldřichovice

c) Kategorie nad 21 let: 8. PH Zlín (Jan Suchomel, Věra Suchomelová, Marek Procházka)

 

1. ročník (1998, Vizovice)

a) Kategorie do 14 let: 18. PH Brno

b) Kategorie nad 14 let: 8. PH Zlín (Jiří Krupka, Josef Švirák, Jája Kopová, Přemysl Strážnický)